230V AC LED Strip COB10 G2 | 10W/m | 1050lm/m | 4000K
Varenummer:
556237
230V AC LED Strip COB10 G2 | 10W/m | 1050lm/m | 4000K
"230V AC LED Strip COB10 G2 | 10W/m | 1050lm/m | 4000K"
Specifikationer for: "230V AC LED Strip COB10 G2 | 10W/m | 1050lm/m | 4000K"
| Forbrug (W/m): | 10 W/m |
|---|---|
| Klippeinterval (cm): | 10cm |
| Lyseffektivitet (lm/W): | 105 lm/W |
| Lysstyrke (lm/m): | 1050 lm/m |
| Anvendelses(område): | Indendørs, Udendørs |
| Driftstemp. : | -20° - +40° |
| Dæmpbar: | Ja |
| Energimærke (ny standard): | F |
| Estimeret levetid (timer): | 20.000 |
| Farvegengivelse(Ra/CRI): | Ra≥80 |
| Indgangsspænding (Volt): | 230V |
| LED/m: | 240 LED/m |
| Lysfarve: | 4000K |
| Lyskilde type: | Indbygget LED |
| Lysspredning: | 120° |
| Materiale: | Gummi |
| Producent: | BRAYTRON SRL, Bulevardul Iuliu Maniu, Nr.616, Sector 6, 061129 Bucharest, Romania |
| Spændingsfrekvens: | 50Hz, 60Hz |
| Tæthedsgrad (IP): | IP65 |
| Udskiftelig lyskilde: | Nej |
| Længde (mm) | 1000 |
| Bredde (mm) | 9.9 |
| Højde (mm) | 4.2 |
| EAN | 5949097749582 |