E27 Krone LED, 3000K
Varenummer:
2122-2124
E27 Krone LED, 3000K
29 kr
Udsolgt
LED E27 Kronepære (stor skruefatning) med et varm-hvidt lys i 3000K. Led kronepæren vælges i 5w (360lm), 7w (520lm) og 9w (675lm). Perfekt kompakt LED pære med et højt lysudbytte og høj farvegengivelse (Ra80).
"E27 Krone LED, 3000K"
LED E27 Kronepære (stor skruefatning) med et varm-hvidt lys i 3000K. Led kronepæren vælges i 5w (360lm), 7w (520lm) og 9w (675lm). Perfekt kompakt LED pære med et højt lysudbytte og høj farvegengivelse (Ra80).
LED E27 Kronepære (stor skruefatning) med et varm-hvidt lys i 3000K. Led kronepæren vælges i 5w (360lm), 7w (520lm) og 9w (675lm). Perfekt kompakt LED pære med et højt lysudbytte og høj farvegengivelse (Ra80).
Specifikationer for: "E27 Krone LED, 3000K"
| Farvegengivelse(Ra/CRI): | Ra≥80 |
|---|---|
| Indgangsspænding (Volt): | 230V |
| Lysfarve: | 3000K |
| Lyskilde type: | E27 |
| Lysspredning: | 230° |
| Dimension | Ø45mm -H:82mm |
| Estimeret levetid | 25.000 timer |
| EAN | 8433340003851 |