LED Driver 24V | Triac/Push | Inkl. kabler | Max 40W | 1.65A
Varenummer:
555433
LED Driver 24V | Triac/Push | Inkl. kabler | Max 40W | 1.65A
249 kr
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
LED Driver 24V | Triac/Push | Inkl. kabler | Max 40W | 1.65A
"LED Driver 24V | Triac/Push | Inkl. kabler | Max 40W | 1.65A"
LED Driver 24V | Triac/Push | Inkl. kabler | Max 40W | 1.65A
LED Driver 24V | Triac/Push | Inkl. kabler | Max 40W | 1.65A
Specifikationer for: "LED Driver 24V | Triac/Push | Inkl. kabler | Max 40W | 1.65A"
| Anvendelses(område): | Indendørs |
|---|---|
| Driftstemp. : | -20° - +50° |
| Dæmpbar: | Ja |
| Farve: | Hvid |
| Forbrug (Watt): | 40W |
| Indgangsspænding (Volt): | 24V |
| MAX Amp. : | 1.65A |
| Producent: | ECOFOSS A/S, Mariendalsvej 28, 8800 Viborg, Denmark |
| Spændingsfrekvens: | 50Hz, 60Hz |
| Stiktype(r): | DC 3.5 x 1.35 mm |
| Længde (mm) | 168 |
| Bredde (mm) | 44 |
| Højde (mm) | 30 |