LED projektør | 4-Pak | 100W | 8700lm | 6500K | IP65
LED projektør | 4-Pak | 100W | 8700lm | 6500K | IP65
820 kr
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
820 kr
Pakken indeholder:
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
"LED projektør | 4-Pak | 100W | 8700lm | 6500K | IP65"
Pakke med 4 stk. kraftfulde arbejdslamper LED til udendørs brug
I denne pakke får du 4 stk. LED projektører, som er ideel som arbejdslampe til udendørs brug. Med 100W effekt, 6500K lysfarve og hele 8700 lumen oplyser den store områder effektivt. IP65-certificeringen sikrer, at lampen er modstandsdygtig over for vand og støv, hvilket gør den perfekt til byggepladser, terrasser og gårdspladser.
Udendørs projektør LED med bred lysspredning
Projektøren har en 120° lysspredning, der giver en bred og ensartet belysning. Den energibesparende LED-teknologi gør lampen både økonomisk og miljøvenlig. Med sit robuste design og kraftfulde lys passer den perfekt til krævende udendørs miljøer, hvor pålidelighed er vigtigt.
Effektiv LED projektør til arbejdslys
Med en kombination af høj lysstyrke og holdbart design er denne LED projektør det oplagte valg til arbejdslys. 100W og 8700 lumen sikrer kraftig belysning, mens den sorte, stilrene konstruktion gør den visuelt flot. Velegnet til både funktionel og dekorativ brug på udendørs arealer.
Pakke med 4 stk. kraftfulde arbejdslamper LED til udendørs brug
I denne pakke får du 4 stk. LED projektører, som er ideel som arbejdslampe til udendørs brug. Med 100W effekt, 6500K lysfarve og hele 8700 lumen oplyser den store områder effektivt. IP65-certificeringen sikrer, at lampen er modstandsdygtig over for vand og støv, hvilket gør den perfekt til byggepladser, terrasser og gårdspladser.
Udendørs projektør LED med bred lysspredning
Projektøren har en 120° lysspredning, der giver en bred og ensartet belysning. Den energibesparende LED-teknologi gør lampen både økonomisk og miljøvenlig. Med sit robuste design og kraftfulde lys passer den perfekt til krævende udendørs miljøer, hvor pålidelighed er vigtigt.
Effektiv LED projektør til arbejdslys
Med en kombination af høj lysstyrke og holdbart design er denne LED projektør det oplagte valg til arbejdslys. 100W og 8700 lumen sikrer kraftig belysning, mens den sorte, stilrene konstruktion gør den visuelt flot. Velegnet til både funktionel og dekorativ brug på udendørs arealer.
| Anvendelses(område): | Indendørs, Udendørs |
|---|---|
| Driftstemp. : | -20° - +40° |
| Dæmpbar: | Nej |
| Energimærke (ny standard): | F |
| Estimeret levetid (timer): | 20.000 |
| Farve: | Sort |
| Farvegengivelse(Ra/CRI): | Ra≥80 |
| Forbrug (Watt): | 100W |
| Indgangsspænding (Volt): | 230V |
| Lysfarve: | 6500K |
| Lyskilde type: | Indbygget LED |
| Lysspredning: | 120° |
| Lysstyrke (Lumen): | 8700lm |
| Materiale: | Aluminium |
| Spændingsfrekvens: | 50Hz |
| Tæthedsgrad (IP): | IP65 |
| Info 1 | OBS! Projektøren har en 15cm ledning uden stikprop |
| Længde (mm) | 23 |
| Bredde (mm) | 254 |
| Højde (mm) | 217 |