Sonoff Micro | USB Smart Adaptor | DIY
Sonoff Micro | USB Smart Adaptor | DIY
59 kr
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
Sonoff mikrosmart adapter - USB - 5V - WiFi 2,4Ghz
Kompatibel med Amazon Alexa og Google Assistant
"Sonoff Micro | USB Smart Adaptor | DIY"
Sonoff micro USB
Her får du en smart lille Sonoff USB adaptor, der kan bruges til betjene dine USB produkter via WiFi.
Sonoff micro 5v
Input: 5Vdc
Output: 5Vdc /2,5A
Max belastning: 12W
Vægt: 17g
Kompakt og lille Sonoff USB
Med sin kompatke størrelse fylder den ikke meget og kan derfor nemt bruges til dine USB enheder.
Længde: 31mm (45mm med stik)
Bredde: 26mm
Højde: 30mm
Sonoff micro USB
Her får du en smart lille Sonoff USB adaptor, der kan bruges til betjene dine USB produkter via WiFi.
Sonoff micro 5v
Input: 5Vdc
Output: 5Vdc /2,5A
Max belastning: 12W
Vægt: 17g
Kompakt og lille Sonoff USB
Med sin kompatke størrelse fylder den ikke meget og kan derfor nemt bruges til dine USB enheder.
Længde: 31mm (45mm med stik)
Bredde: 26mm
Højde: 30mm
| Anvendelses(område): | Indendørs |
|---|---|
| Farve: | Hvid |
| Indgangsspænding (Volt): | 5V |
| Producent: | Bradico ApS, Faaborgvej 15A, 9220 Aalborg O, Denmark, [email protected] |
| Info 1 | USB Smart Adaptor |
| Info 2 | WiFi - 2,4 Ghz |
| Dimension | L: 31mm (45mm med stik) - B: 26mm - H: 30mm |
| Materiale | PC V0 |
| Kompabilitet | Alexa og Google Assistent |
| EAN | 6920075775723 |