12V Strømforsyning | 1 A | 12W (64978)
12V Strømforsyning | 1 A | 12W (64978)
124 kr
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
Strømforsyning - 12v - 12W - 1 A - med 5.5 mm x 2.5 mm strømstik - 1.8m kabel
"12V Strømforsyning | 1 A | 12W (64978)"
12v strømforsyning der er egnet til alle elektroniske apparater
Denne strømforsyning passer til alle elektroniske apparater der bruger 12V med en max.12W.
Sikker og beskyttet strømforsyning
Denne strømforsyning er udstyrret med indbygget sikringer, der beskytter mod kortslutning, overbelastning og overstrøm.
Indbygget energibesparende tilstand i denne strømforsyning 12V
Strømforsyningen er en energibesparende strømforsyning med 12V - den besparer op til 90% i standby tilstand.
12v strømforsyning der er egnet til alle elektroniske apparater
Denne strømforsyning passer til alle elektroniske apparater der bruger 12V med en max.12W.
Sikker og beskyttet strømforsyning
Denne strømforsyning er udstyrret med indbygget sikringer, der beskytter mod kortslutning, overbelastning og overstrøm.
Indbygget energibesparende tilstand i denne strømforsyning 12V
Strømforsyningen er en energibesparende strømforsyning med 12V - den besparer op til 90% i standby tilstand.
| Kabellængde (cm): | 180 cm |
|---|---|
| Max. belastning (Watt): | 12W |
| Min. belastning (Watt): | 0W |
| Udgangsspænding (Volt): | 12V |
| Anvendelses(område): | Indendørs |
| Driftstemp. : | -20° - +50° |
| Dæmpbar: | Nej |
| Farve: | Sort |
| Forbrug (Watt): | 12W |
| Indgangsspænding (Volt): | 110V, 230V |
| MAX Amp. : | 1A |
| Materiale: | Plastik |
| Producent: | DAXTOR ApS, Brorsonsvej 5, 8600 Silkeborg, Denmark |
| Spændingsfrekvens: | 50Hz, 60Hz |
| Stiktype(r): | DC 5.5 x 2.5 mm, Type C stik (EURO) |
| Tæthedsgrad (IP): | IP20 |
| Info 2 | Op til 90 % energibesparelser i standby tilstand |
| Længde (mm) | 66 |
| Bredde (mm) | 27 |
| Højde (mm) | 75 |
| EAN | 4040849649783 |