3W Philips CorePro Gu10 LED Spot, 230lm, 2700K – Dæmpbar
Varenummer:
1130
3W Philips CorePro Gu10 LED Spot, 230lm, 2700K – Dæmpbar
Philips 3W Gu10 LED spotpære fra Philips med flot varm-hvidt lys (2700K) og lysstyrke på 230lm tilsvarende en 35w halogen pære. Pæren kan dæmpes og dæmper godt på diverse led dæmpere. Pæren kommer med en høj farvegengivelse på Ra80 og egner sig med sin kompakte størrelser perfekt til spotinstallation. Philips CorePro serie er din garanti for et godt produkt til en meget fornuftig pris.
"3W Philips CorePro Gu10 LED Spot, 230lm, 2700K – Dæmpbar"
Philips 3W Gu10 LED spotpære fra Philips med flot varm-hvidt lys (2700K) og lysstyrke på 230lm tilsvarende en 35w halogen pære. Pæren kan dæmpes og dæmper godt på diverse led dæmpere. Pæren kommer med en høj farvegengivelse på Ra80 og egner sig med sin kompakte størrelser perfekt til spotinstallation. Philips CorePro serie er din garanti for et godt produkt til en meget fornuftig pris.
Philips 3W Gu10 LED spotpære fra Philips med flot varm-hvidt lys (2700K) og lysstyrke på 230lm tilsvarende en 35w halogen pære. Pæren kan dæmpes og dæmper godt på diverse led dæmpere. Pæren kommer med en høj farvegengivelse på Ra80 og egner sig med sin kompakte størrelser perfekt til spotinstallation. Philips CorePro serie er din garanti for et godt produkt til en meget fornuftig pris.
Specifikationer for: "3W Philips CorePro Gu10 LED Spot, 230lm, 2700K – Dæmpbar"
| Anvendelses(område): | Indendørs |
|---|---|
| Dæmpbar: | Ja |
| Energimærke (ny standard): | F |
| Farvegengivelse(Ra/CRI): | Ra≥80 |
| Forbrug (Watt): | 3W |
| Indgangsspænding (Volt): | 230V |
| Lysfarve: | 2700K |
| Lyskilde type: | GU10 |
| Lysspredning: | 36° |
| Lysstyrke (Lumen): | 230lm |
| Producent: | Signify Denmark A/S, Arne Jacobsens Allé 15, 2300 København S, Denmark |
| Dimension | Ø50mm - H: 54mm |
| Længde | Array |
| Estimeret levetid | 15.000 timer |
| EAN | 8718696721339 |