Dummy overvågningskamera | Solcelle lampe | Med sensor | 4W
Varenummer:
555041
Dummy overvågningskamera | Solcelle lampe | Med sensor | 4W
152 kr
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
Falsk overvågningskamera med solcelle og sensor. 4W LED, 200 lumen, IP65. Oplades i dagslys og lyser ved mørkets frembrud for realistisk sikkerhedseffekt.
Dette smarte dummy-kamera ligner ægte overvågning og holder ubudne gæster væk. Med indbygget solcelle og sensor tænder det automatisk ved skumring. 4W LED-lys giver 200 lumen, og IP65-sikring gør det perfekt til udendørs brug i alt slags vejr. Effektiv og vedligeholdelsesfri løsning til sikkerhed.
"Dummy overvågningskamera | Solcelle lampe | Med sensor | 4W"
Specifikationer for: "Dummy overvågningskamera | Solcelle lampe | Med sensor | 4W"
| Anvendelses(område): | Indendørs, Udendørs |
|---|---|
| Batterikapacitet (mAh): | 1500mAh |
| Farve: | Sort |
| Forbrug (Watt): | 4W |
| Indgangsspænding (Volt): | 230V |
| Lysstyrke (Lumen): | 200lm |
| Materiale: | Plastik |
| Max driftstid batteri (timer): | 6 |
| Producent: | Bramcke Hungary Kft., Kishatár utca 17, 4031 Debrecen, Hungary |
| Sensor type: | Med Sensor |
| Tæthedsgrad (IP): | IP65 |
| Info 1 | Oplades i dagslys og lyser i mørkets frembrud |
| Info 2 | 3-5m sensor afstand |
| Længde (mm) | 220 |
| Bredde (mm) | 90 |
| Højde (mm) | 180 |
| EAN | 5999097983608 |