E14 Pære | 10-pak | LED Pære | 4.5W | 4000K | 420lm
E14 Pære | 10-pak | LED Pære | 4.5W | 4000K | 420lm
170 kr
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
170 kr
Pakken indeholder:
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
"E14 Pære | 10-pak | LED Pære | 4.5W | 4000K | 420lm "
Pakke med 10 stk. E14 LED pærer med neutral hvid lysfarve
Dette produkt leveres som en pakke med 10 LED pærer med E14 fatning. Hver pære er på 4,5W og har en lysstyrke på 420 lm med en neutral hvid farvetemperatur på 4000K. LED teknologien sikrer en lang levetid og et miljøvenligt lys. Pærerne er en perfekt erstatning for traditionelle pærer i hjemmet eller på kontoret.
LED pærer med lille fatning
I pakken får du 10 stk. E14 LED pærer med lille skruefatning. Hver pære har en estimeret levetid på 10.000 timer og kan ikke dæmpes. Pærerne har en høj farvegengivelse på Ra≥80. Den lange levetid betyder, at du ikke skal skifte pærerne ofte – en løsning, der sparer både tid og penge på sigt.
Kertepærer med masser af lys
Alle 10 pærer har en aflang form (kertepære) med E14 fatning. De bliver ikke varme og tænder straks med fuld lysstyrke. Pærerne lyser som glødepærer med en strålevinkel på 200°. Med en neutral hvid farvetemperatur på 4000K får du et klart og naturligt lys – ideelt til områder, hv
Pakke med 10 stk. E14 LED pærer med neutral hvid lysfarve
Dette produkt leveres som en pakke med 10 LED pærer med E14 fatning. Hver pære er på 4,5W og har en lysstyrke på 420 lm med en neutral hvid farvetemperatur på 4000K. LED teknologien sikrer en lang levetid og et miljøvenligt lys. Pærerne er en perfekt erstatning for traditionelle pærer i hjemmet eller på kontoret.
LED pærer med lille fatning
I pakken får du 10 stk. E14 LED pærer med lille skruefatning. Hver pære har en estimeret levetid på 10.000 timer og kan ikke dæmpes. Pærerne har en høj farvegengivelse på Ra≥80. Den lange levetid betyder, at du ikke skal skifte pærerne ofte – en løsning, der sparer både tid og penge på sigt.
Kertepærer med masser af lys
Alle 10 pærer har en aflang form (kertepære) med E14 fatning. De bliver ikke varme og tænder straks med fuld lysstyrke. Pærerne lyser som glødepærer med en strålevinkel på 200°. Med en neutral hvid farvetemperatur på 4000K får du et klart og naturligt lys – ideelt til områder, hv
| Anvendelses(område): | Indendørs |
|---|---|
| Driftstemp. : | -20° - +40° |
| Dæmpbar: | Nej |
| Energimærke (ny standard): | F |
| Estimeret levetid (timer): | 10.000 |
| Farve: | Hvid |
| Farvegengivelse(Ra/CRI): | Ra≥80 |
| Forbrug (Watt): | 4.50W |
| Indgangsspænding (Volt): | 230V |
| Lysfarve: | 4000K |
| Lyskilde type: | E14 |
| Lysspredning: | 200° |
| Lysstyrke (Lumen): | 420lm |
| Producent: | KOBI LIGHT SP., Z O.O. SPÓLKA KOMANDYTOWA, 35-105 RZESZÓW, UL.BOYA ZELENSKIEGO 25, Poland |
| Dimension | L:99mm B:37mm |
| Estimeret levetid | 10.000t |
| Længde (mm) | 37 |
| Bredde (mm) | 37 |
| Højde (mm) | 99 |