E27 LED Pære | Hvid Filament | 1055lm | 2700K | 8,5W | Ra80
E27 LED Pære | Hvid Filament | 1055lm | 2700K | 8,5W | Ra80
"E27 LED Pære | Hvid Filament | 1055lm | 2700K | 8,5W | Ra80"
Skab et varmt og hyggeligt lys med E27 filament LED pære
E27 LED Filament Pæren er en energieffektiv løsning, der giver dit hjem en varm og hyggelig atmosfære. Med en lysstyrke på 1055 lumen og en farvetemperatur på 2700K, er denne pære perfekt til at skabe en afslappende stemning i rummet. Pæren har en bred lysspredning på 330°, hvilket betyder, at den kan sprede lys i hele rummet og give dig mere lys der, hvor du har brug for det.
LED pære få et naturligt lys med høj farvegengivelse
Denne filament pære er en energieffektiv løsning, der sparer dig penge på din elregning sammenlignet med traditionelle glødepærer. Den designet til at være holdbar og pålidelig og er perfekt til brug i hjemmet. Den er nem at installere og har en lang levetid, hvilket betyder, at du ikke behøver at bekymre dig om at skifte den ud i lang tid.
Skab et varmt og hyggeligt lys med E27 filament LED pære
E27 LED Filament Pæren er en energieffektiv løsning, der giver dit hjem en varm og hyggelig atmosfære. Med en lysstyrke på 1055 lumen og en farvetemperatur på 2700K, er denne pære perfekt til at skabe en afslappende stemning i rummet. Pæren har en bred lysspredning på 330°, hvilket betyder, at den kan sprede lys i hele rummet og give dig mere lys der, hvor du har brug for det.
LED pære få et naturligt lys med høj farvegengivelse
Denne filament pære er en energieffektiv løsning, der sparer dig penge på din elregning sammenlignet med traditionelle glødepærer. Den designet til at være holdbar og pålidelig og er perfekt til brug i hjemmet. Den er nem at installere og har en lang levetid, hvilket betyder, at du ikke behøver at bekymre dig om at skifte den ud i lang tid.
| Anvendelses(område): | Indendørs |
|---|---|
| Dæmpbar: | Nej |
| Energimærke (ny standard): | E |
| Estimeret levetid (timer): | 15.000 |
| Farvegengivelse(Ra/CRI): | Ra≥80 |
| Forbrug (Watt): | 8.50W |
| Indgangsspænding (Volt): | 230V |
| Lysfarve: | 2700K |
| Lyskilde type: | E27 |
| Lysspredning: | 330° |
| Lysstyrke (Lumen): | 1055lm |
| Materiale: | Glas |
| Producent: | Bramcke Hungary Kft., Kishatár utca 17, 4031 Debrecen, Hungary |
| Info 1 | Svarer til en 75W halogen pære |
| Bredde (mm) | 60 |
| Højde (mm) | 108 |
| EAN | 5999097959382 |