LED Driver 24V / Transformer | 0-30W | 1,25A
LED Driver 24V / Transformer | 0-30W | 1,25A
129 kr
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
24V - Max: 30W - LED transformer - (FTPC30V24-C2)
Denne 24V LED driver er velegnet til LED strips der kræver 24V. Se vores udvalg af 24V LED strips her!
"LED Driver 24V / Transformer | 0-30W | 1,25A"
24V transformer perfekt til dine LED strips
Med denne smarte LED transformer kan hurtigt omforme 230V til 24V. Driveren er velegnet til dine 24V LED strips.
24V LED driver med max belastning på 30W
Denne driver har en max belastning på 30W, hvilket betyder at den sagtens kan have flere meter LED strips. For eksempel hvis du har et 24V LED strip der kræver 5W pr. meter, kan du have 6 meter lang LED strip.
24V transformer perfekt til dine LED strips
Med denne smarte LED transformer kan hurtigt omforme 230V til 24V. Driveren er velegnet til dine 24V LED strips.
24V LED driver med max belastning på 30W
Denne driver har en max belastning på 30W, hvilket betyder at den sagtens kan have flere meter LED strips. For eksempel hvis du har et 24V LED strip der kræver 5W pr. meter, kan du have 6 meter lang LED strip.
| Max. belastning (Watt): | 30W |
|---|---|
| Min. belastning (Watt): | 0W |
| Udgangsspænding (Volt): | 24V |
| Anvendelses(område): | Indendørs |
| Driftstemp. : | -20° - +45° |
| Dæmpbar: | Nej |
| Farve: | Grøn, Hvid |
| Forbrug (Watt): | 30W |
| Indgangsspænding (Volt): | 230V |
| MAX Amp. : | 1.25A |
| Materiale: | Plastik |
| Producent: | MPL POWER ELEKTRO SP. Z O.O., 41-807 Zabrze, Handlowa 13, Poland |
| Spændingsfrekvens: | 50Hz, 60Hz |
| Stiktype(r): | Terminaltilslutning |
| Tæthedsgrad (IP): | IP20 |
| Længde (mm) | 154 |
| Bredde (mm) | 50 |
| Højde (mm) | 14 |
| EAN | 5902135132784 |