LED lyskæde med pærer | 10m | inkl. 20 stk. Filament Plast Pære | 2700K
LED lyskæde med pærer | 10m | inkl. 20 stk. Filament Plast Pære | 2700K
449 kr
514 kr449 kr
514 krPakken indeholder:
"LED lyskæde med pærer | 10m | inkl. 20 stk. Filament Plast Pære | 2700K"
Party lyskæde til både indendørs og udendørs
Denne pakke inkludere en 10 meter lyskæde og 20 stk. 1W E27 filament plastik pærer. Perfekt E27 party lyskæde til sommerfesten eller udsmykning langs telt dug eller markise. Lyskæden er 10m lang og der medfølger 20 stk. E27 Filament plast pærer med. Lyskæden kan nemt forlænges via stik i begge ender (max. 40 stk. pærer).
LED lyspære lavet af plast, som ikke går så let i stykker
Til denne lyskæde får man pærer, der er lavet i plastik, da de ikke går så let i stykker som en glaspære. Plast pærerne afgiver et afdæmpet, varmt og behageligt lys (2700K).
Dekorationspære E27 LED med lavt energiforbrug
Én LED pære yder 60 lumen. Filament pæren har derfor en meget lavt energieffekt på kun 1W LED pære og med 20 pærer, yder lyskæden kun 20W.
Party lyskæde til både indendørs og udendørs
Denne pakke inkludere en 10 meter lyskæde og 20 stk. 1W E27 filament plastik pærer. Perfekt E27 party lyskæde til sommerfesten eller udsmykning langs telt dug eller markise. Lyskæden er 10m lang og der medfølger 20 stk. E27 Filament plast pærer med. Lyskæden kan nemt forlænges via stik i begge ender (max. 40 stk. pærer).
LED lyspære lavet af plast, som ikke går så let i stykker
Til denne lyskæde får man pærer, der er lavet i plastik, da de ikke går så let i stykker som en glaspære. Plast pærerne afgiver et afdæmpet, varmt og behageligt lys (2700K).
Dekorationspære E27 LED med lavt energiforbrug
Én LED pære yder 60 lumen. Filament pæren har derfor en meget lavt energieffekt på kun 1W LED pære og med 20 pærer, yder lyskæden kun 20W.
| Anvendelses(område): | Indendørs, Udendørs |
|---|---|
| Dæmpbar: | Nej |
| Farvegengivelse(Ra/CRI): | Ra≥80 |
| Forbrug (Watt): | 1W |
| Indgangsspænding (Volt): | 230V |
| Lysfarve: | 2700K |
| Lyskilde type: | E27 |
| Lysspredning: | 360° |
| Materiale: | Plastik |
| Producent: | KOBI LIGHT SP., Z O.O. SPÓLKA KOMANDYTOWA, 35-105 RZESZÓW, UL.BOYA ZELENSKIEGO 25, Poland |
| Tæthedsgrad (IP): | IP20, IP44 |
| Info 1 | Leveres med stik i begge ender, så de kan forlænges. |
| Info 2 | E27 fatning for hver 100cm = 20 E27 fatninger |
| Dimension | Lyskædens længde: 10m | Pærens dimensioner: H: 8,4cm - B: 4,5cm |
| Materiale | Sort soft gummi (2x1mm²) |