LED Lysstofrør | 10-Pak | 120cm | T8 | 4000K | 2880 lm | 18W | Premium
LED Lysstofrør | 10-Pak | 120cm | T8 | 4000K | 2880 lm | 18W | Premium
570 kr
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
570 kr
Pakken indeholder:
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
"LED Lysstofrør | 10-Pak | 120cm | T8 | 4000K | 2880 lm | 18W | Premium"
Premium lysstofrør LED med neutral hvid lys og høj lysspredning
Dette LED lysstofrør er et premium rør med en høj farvegengivelse på Ra>80 og en lysspredning på 240° til en skarp pris på markedet. Med denne pakke får du hele 10 stk. 120cm lysstofrør.
Perfekt erstatning for traditionelle lysstofrør med LED lysstofrør 120 cm
Farvetemperaturen på 4000K er neutral hvid og er ideelt til belysning på værksteder, lagerlokaler, garager eller lignende. Hvis du søger efter LED lysrør til brug på kontorer, i køkkener eller indendørs i boliger, anbefaler vi dette rør i 4000K.
Premium lysstofrør LED med neutral hvid lys og høj lysspredning
Dette LED lysstofrør er et premium rør med en høj farvegengivelse på Ra>80 og en lysspredning på 240° til en skarp pris på markedet. Med denne pakke får du hele 10 stk. 120cm lysstofrør.
Perfekt erstatning for traditionelle lysstofrør med LED lysstofrør 120 cm
Farvetemperaturen på 4000K er neutral hvid og er ideelt til belysning på værksteder, lagerlokaler, garager eller lignende. Hvis du søger efter LED lysrør til brug på kontorer, i køkkener eller indendørs i boliger, anbefaler vi dette rør i 4000K.
| Anvendelses(område): | Indendørs |
|---|---|
| Driftstemp. : | -20° - +40° |
| Dæmpbar: | Nej |
| Energimærke (ny standard): | C |
| Estimeret levetid (timer): | 30.000 |
| Farve: | Hvid |
| Farvegengivelse(Ra/CRI): | Ra≥80 |
| Forbrug (Watt): | 18W |
| Indgangsspænding (Volt): | 230V |
| Lysfarve: | 4000K |
| Lyskilde type: | T8 LED Rør |
| Lysspredning: | 240° |
| Lysstyrke (Lumen): | 2880lm |
| Producent: | KOBI LIGHT SP., Z O.O. SPÓLKA KOMANDYTOWA, 35-105 RZESZÓW, UL.BOYA ZELENSKIEGO 25, Poland |
| Længde (mm) | 1200 |
| Bredde (mm) | 28 |
| Højde (mm) | 28 |