LED Lysstofrør | 25-Pak | 150cm | T8 | 4000K | 3520lm | 22W | Premium
LED Lysstofrør | 25-Pak | 150cm | T8 | 4000K | 3520lm | 22W | Premium
1.625 kr
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
1.625 kr
Pakken indeholder:
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
"LED Lysstofrør | 25-Pak | 150cm | T8 | 4000K | 3520lm | 22W | Premium"
25 stk. premium lysstofrør LED med 4000K
Med disse 25 stk. LED Lysstofrør får du en pålidelig og energieffektiv løsning til belysning af dit hjem eller arbejdsplads. Vores LED Lysstofrør er designet til at give enestående lyskvalitet og lang levetid. De har en længde på 150 cm, hvilket gør dem velegnede til de fleste lysarmaturer, og de er nemme at installere.
Udskift traditionelle lysstof rør med LED lysstofrør 150 cm
Her får du et premium LED Rør til markedets bedste pris. Lyset har en høj farvegengivelse på Ra>80 og en lysspredning på 240°.
Lysfarven 840/4000K er neutral-hvid og er ofte brugt i værksteder, lager eller garager.
Bemærk! Hvis røret skal installeres i et led armatur eller ombygget armatur, skal den strømførende ende af LED røret justeres, så den passer med den strømførende ende af armaturet. Hvis røret vendes forkert, kan det medføre kortslutning.
25 stk. premium lysstofrør LED med 4000K
Med disse 25 stk. LED Lysstofrør får du en pålidelig og energieffektiv løsning til belysning af dit hjem eller arbejdsplads. Vores LED Lysstofrør er designet til at give enestående lyskvalitet og lang levetid. De har en længde på 150 cm, hvilket gør dem velegnede til de fleste lysarmaturer, og de er nemme at installere.
Udskift traditionelle lysstof rør med LED lysstofrør 150 cm
Her får du et premium LED Rør til markedets bedste pris. Lyset har en høj farvegengivelse på Ra>80 og en lysspredning på 240°.
Lysfarven 840/4000K er neutral-hvid og er ofte brugt i værksteder, lager eller garager.
Bemærk! Hvis røret skal installeres i et led armatur eller ombygget armatur, skal den strømførende ende af LED røret justeres, så den passer med den strømførende ende af armaturet. Hvis røret vendes forkert, kan det medføre kortslutning.
| Anvendelses(område): | Indendørs |
|---|---|
| Driftstemp. : | -20° - +40° |
| Dæmpbar: | Nej |
| Energimærke (ny standard): | C |
| Estimeret levetid (timer): | 30.000 |
| Farvegengivelse(Ra/CRI): | Ra≥80 |
| Forbrug (Watt): | 22W |
| Indgangsspænding (Volt): | 230V |
| Lysfarve: | 4000K |
| Lyskilde type: | T8 LED Rør |
| Lysspredning: | 240° |
| Lysstyrke (Lumen): | 3520lm |
| Producent: | KOBI LIGHT SP., Z O.O. SPÓLKA KOMANDYTOWA, 35-105 RZESZÓW, UL.BOYA ZELENSKIEGO 25, Poland |
| Længde (mm) | 1500 |
| Bredde (mm) | 28 |
| Højde (mm) | 28 |