Ledning med Afbryder | 100cm| 230V | 2G0.75 | Sort
Ledning med Afbryder | 100cm| 230V | 2G0.75 | Sort
22 kr
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
Praktisk og stilren ledning med afbryder, der gør det nemt at tænde og slukke dine lamper og elektriske produkter direkte på ledningen. En enkel løsning til både funktion og design.
- Indbygget afbryder til nem tænd og sluk
- Fastmonteret stikprop for hurtig installation
- Velegnet til bord, væg og loftslamper
- Elegant design der passer til moderne indretning
- Solid ledning med tværsnit på 2 x 0.75 mm²
"Ledning med Afbryder | 100cm| 230V | 2G0.75 | Sort"
Forlængerledning med afbryder til tænd/sluk
Her får du en ledningsafbryder med fastmonteret stikprop og kontakt til at tænde og slukke dine lamper eller andre elektriske produkter.
Lampeledning med afbryder
Denne ledning med afbryder egner sig rigtig godt til både bord, væg eller loftslamper. Du får dermed en afbryder på ledning, så du nemt kan tænde og slukke dine lamper.
Sort ledning med afbryder
Både forlængerledningen, stikproppen og afbryderen kommer i en pæn og stilren sort farve.
Ledningen har et tværtsnit på 2 x 0.75 mm².
Forlængerledning med afbryder til tænd/sluk
Her får du en ledningsafbryder med fastmonteret stikprop og kontakt til at tænde og slukke dine lamper eller andre elektriske produkter.
Lampeledning med afbryder
Denne ledning med afbryder egner sig rigtig godt til både bord, væg eller loftslamper. Du får dermed en afbryder på ledning, så du nemt kan tænde og slukke dine lamper.
Sort ledning med afbryder
Både forlængerledningen, stikproppen og afbryderen kommer i en pæn og stilren sort farve.
Ledningen har et tværtsnit på 2 x 0.75 mm².
| Kabellængde (cm): | 100 cm |
|---|---|
| Max. belastning (Watt): | 575W |
| Udgangsspænding (Volt): | 230V |
| Anvendelses(område): | Indendørs |
| Farve: | Sort |
| Indgangsspænding (Volt): | 230V |
| Producent: | Bramcke Hungary Kft., Kishatár utca 17, 4031 Debrecen, Hungary |
| Stiktype(r): | Ledninger uden stik, Type C stik (EURO) |
| Tæthedsgrad (IP): | IP20 |
| EAN | 5999143206224 |