Sonoff 4chr3 | WiFi Smart Switch | 4 Kanaler
Sonoff 4chr3 | WiFi Smart Switch | 4 Kanaler
239 kr
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
Sonoff relæ - 4 udgange - Passer på DIN-skinne - Hver udgang kan styre individuelt
Kompatibel med Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice og IFTTT
"Sonoff 4chr3 | WiFi Smart Switch | 4 Kanaler"
4chr3 Sonoff relæ med 4 udgange
Du får her et smart Wifi Sonoff relæ med 4 udgange, der kan belastes med op til 10A / udgang - dog max 16A totalt.
Sonoff 4chr3 til DIN-skinne montering
Dette 4 kanals relæ er lavet til DIN-skinne montering. Desuden følger der en lille skruetrække med der passer perfekt til skrueterminalerne.
4chr3 Sonoff relæ med 4 udgange
Du får her et smart Wifi Sonoff relæ med 4 udgange, der kan belastes med op til 10A / udgang - dog max 16A totalt.
Sonoff 4chr3 til DIN-skinne montering
Dette 4 kanals relæ er lavet til DIN-skinne montering. Desuden følger der en lille skruetrække med der passer perfekt til skrueterminalerne.
| Anvendelses(område): | Indendørs |
|---|---|
| Dæmpbar: | Nej |
| Indgangsspænding (Volt): | 110V, 230V |
| Producent: | Bradico ApS, Faaborgvej 15A, 9220 Aalborg O, Denmark, [email protected] |
| Trådløs teknologi: | Wifi |
| Info 1 | WiFi (2,4Ghz) |
| Info 2 | Max belastning: 10A pr. udgang (total max 16A) |
| Dimension | L: 145mm - H: 90mm - D: 34mm |
| Materiale | PC V0 |
| Kompabilitet | Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice, IFTTT |
| EAN | 6920075775822 |