Sonoff Switch | Smart WiFi Switch | 2 Udgange | DUALR3 Lite
Sonoff Switch | Smart WiFi Switch | 2 Udgange | DUALR3 Lite
109 kr
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
Smart WiFi Switch - Max.3300W i alt - Max.2200W på en udgang
Smart WiFi Relæ med 2 udgange. Denne smart switch fra sonoff giver dig mulighed, for udvide dit smart home system i hjemmet.
"Sonoff Switch | Smart WiFi Switch | 2 Udgange | DUALR3 Lite"
Smart WiFi relæ
Sonoff DUALR3 Lite er en avanceret smart enhed, der giver dig mulighed for at styre dine elektriske gardiner, rullegardiner og meget mere. Med sine innovative funktioner og brugervenlige design er DUALR3 Lite det ideelle valg for at gøre dine hjemmeelektronik smartere og mere effektive.
Sonoff Smart Switch med 2 udgange / 2 kanaler
DUALR3 Lite er udstyret med 6 forskellige typer af eksterne switch-detektionsmekanismer, der giver dig mulighed for at tilpasse enheden til de fleste fysiske switch-kontroller. Uanset om det er trykknapper, vippekontakter eller andre typer af eksterne kontroller, kan DUALR3 Lite nemt integreres og styres.
Smart WiFi relæ
Sonoff DUALR3 Lite er en avanceret smart enhed, der giver dig mulighed for at styre dine elektriske gardiner, rullegardiner og meget mere. Med sine innovative funktioner og brugervenlige design er DUALR3 Lite det ideelle valg for at gøre dine hjemmeelektronik smartere og mere effektive.
Sonoff Smart Switch med 2 udgange / 2 kanaler
DUALR3 Lite er udstyret med 6 forskellige typer af eksterne switch-detektionsmekanismer, der giver dig mulighed for at tilpasse enheden til de fleste fysiske switch-kontroller. Uanset om det er trykknapper, vippekontakter eller andre typer af eksterne kontroller, kan DUALR3 Lite nemt integreres og styres.
| Anvendelses(område): | Indendørs |
|---|---|
| Dæmpbar: | Nej |
| Farve: | Hvid |
| Indgangsspænding (Volt): | 110V, 230V |
| MAX Amp. : | 15A |
| Producent: | Bradico ApS, Faaborgvej 15A, 9220 Aalborg O, Denmark, [email protected] |
| Trådløs teknologi: | Wifi |
| Dimension | L:54mm - B:49mm - H:24mm |
| Materiale | PC V0 |
| Kompabilitet | Amazon Alexa og Google Assistant |
| EAN | 6920075776966 |