Sonoff Zigbee Bridge Pro | Gateway | Zigbee 3.0 | ZB Bridge-P
Sonoff Zigbee Bridge Pro | Gateway | Zigbee 3.0 | ZB Bridge-P
199 kr
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
Sonoff - Zigbee Bridge Pro / Gateway Pro - Zigbee 3.0 - Styres via eWeLink app - Kan styre op til 128 Zigbee enheder på samme tid
"Sonoff Zigbee Bridge Pro | Gateway | Zigbee 3.0 | ZB Bridge-P "
Sonoff Bridge Pro hjernen til dit smart home produkter
Kontroller, overvåg og programer nemt din hjem med Sonoff. Denne Sonoff zbbridge pro er hjernen i dit Sonoff system og programmeres nemt i appen eWeLink. Zigbee pro bridgen giver muligheden for at styre andre zigbee enheder udover Sonoff produkter.
Lille og kompakt ZBbridge der kan styre op til 128 enheder på én bridge
Man kan styre helt op til til 128 enheder med én Sonoff Zigbee Pro hub, som er ZigBee-baserede afbryder, DIY switche, sikkerhedssensorer mv.
Hvilke sonoff zigbee produkter er kompatibel med denne Sonoff Brigde Pro?
Blandt vores sortiment finder du bla. følgende:
- Temperatur og fugtighedssensor
Hvilke systemer er denne Zigbee Bridge pro kompatibel med?
Ønsker du stemme styrring til dit Sonoff smart home system er det kompatibelt med Google Home og Amazon Alexa.
Desuden kan du få det til at snakke sammen med andre systemer via IFTTT. IFTTT står for "if this, then that".
Sonoff Bridge Pro hjernen til dit smart home produkter
Kontroller, overvåg og programer nemt din hjem med Sonoff. Denne Sonoff zbbridge pro er hjernen i dit Sonoff system og programmeres nemt i appen eWeLink. Zigbee pro bridgen giver muligheden for at styre andre zigbee enheder udover Sonoff produkter.
Lille og kompakt ZBbridge der kan styre op til 128 enheder på én bridge
Man kan styre helt op til til 128 enheder med én Sonoff Zigbee Pro hub, som er ZigBee-baserede afbryder, DIY switche, sikkerhedssensorer mv.
Hvilke sonoff zigbee produkter er kompatibel med denne Sonoff Brigde Pro?
Blandt vores sortiment finder du bla. følgende:
- Temperatur og fugtighedssensor
Hvilke systemer er denne Zigbee Bridge pro kompatibel med?
Ønsker du stemme styrring til dit Sonoff smart home system er det kompatibelt med Google Home og Amazon Alexa.
Desuden kan du få det til at snakke sammen med andre systemer via IFTTT. IFTTT står for "if this, then that".
| Anvendelses(område): | Indendørs |
|---|---|
| Indgangsspænding (Volt): | 5V |
| Materiale: | Plastik |
| Producent: | Bradico ApS, Faaborgvej 15A, 9220 Aalborg O, Denmark, [email protected] |
| Trådløs teknologi: | Wifi, Zigbee |
| Info 1 | Zigbee 3.0 |
| Info 2 | Bridgen kan forbinde op til 128 zigbee enheder på samme tid |
| Sekundær strøm | 5V / 1A via Micro USB port (inkluderet) |
| Dimension | B: 62mm - H: 62mm - H: 20mm |
| Materiale | Plastik |
| Kompabilitet | IFTTT, Alexa og Google Home |
| Længde (mm) | 62 |
| Bredde (mm) | 62 |
| Højde (mm) | 20 |
| EAN | 6920075777123 |