Udendørs Væglampe | Inkl. Philips Hue 1xGu10 | Sort Spotlampe
Udendørs Væglampe | Inkl. Philips Hue 1xGu10 | Sort Spotlampe
318 kr
318 kr
Pakken indeholder:
"Udendørs Væglampe | Inkl. Philips Hue 1xGu10 | Sort Spotlampe"
Philips Hue udendørs belysning
Flot sort væglampe spot med Philips Hue Gu10 lyskilde. Lampens hus kan vippes 180° fra at lyse ned til at lyse lige ud. Denne udendørs lampe er perfekt til montering på husets facader, mure og endegavler. Spotlampen kan også monteres indendørs i eks. entre, gang eller stue.
Philips Hue udendørslampe
Stilren udendørs væglampe med Philips Hue LED, perfekt til som intelligent udendørs belysning. Der medfølger Philips Hue Gu10 | 6w | white så du nemt kan tilføje og styre lampen via din Philips HUE løsning.
Philips Hue udendørs belysning
Flot sort væglampe spot med Philips Hue Gu10 lyskilde. Lampens hus kan vippes 180° fra at lyse ned til at lyse lige ud. Denne udendørs lampe er perfekt til montering på husets facader, mure og endegavler. Spotlampen kan også monteres indendørs i eks. entre, gang eller stue.
Philips Hue udendørslampe
Stilren udendørs væglampe med Philips Hue LED, perfekt til som intelligent udendørs belysning. Der medfølger Philips Hue Gu10 | 6w | white så du nemt kan tilføje og styre lampen via din Philips HUE løsning.
| Anvendelses(område): | Indendørs, Udendørs |
|---|---|
| Dæmpbar: | Ja |
| Farve: | Sort |
| Farvegengivelse(Ra/CRI): | Ra≥80 |
| Forbrug (Watt): | 6.00W |
| Indgangsspænding (Volt): | 230V |
| Lysfarve: | 2700K |
| Lyskilde type: | GU10 |
| Lysspredning: | 46° |
| Lysstyrke (Lumen): | 400lm |
| Tæthedsgrad (IP): | IP44 |
| Info 1 | Videresløjfning: Kræver yderligere tætning af kabel ind-/udgang. |
| Kipvinkel | 180° |
| Materiale | Aluminium & Glas |
| Længde (mm) | 165 |
| Bredde (mm) | 100 |
| Højde (mm) | 65 |