Fladt LED armatur | 120cm | 10-Pak | CCT | 25/30/40W | LOTOS | Hvid
Fladt LED armatur | 120cm | 10-Pak | CCT | 25/30/40W | LOTOS | Hvid
1.490 kr
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
1.490 kr
Pakken indeholder:
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
"Fladt LED armatur | 120cm | 10-Pak | CCT | 25/30/40W | LOTOS | Hvid"
Pakke med 10 stk. flade LED armaturer til professionelle arbejdsområder
Denne pakke indeholder 10 stk. 120cm flade LED armaturer, som kombinerer effektivitet og fleksibilitet. Med CCT-teknologi kan du vælge mellem 3000K, 4000K og 6500K lysfarver for at skabe den rette stemning. Den justerbare effekt på 25/30/40W sikrer energieffektiv drift, hvilket gør det ideelt til både værksteder og industriområder.
10-pak med tynde LED armaturer med justerbar farvetemperatur
De flade LED armaturer i denne pakke kommer med CCT, hvilket betyder at du selv at vælge hvilken farvetemperatur armaturet skal have, altså om lysfarven er varm, neutral eller kold hvid. Farvetemperaturen måles i Kelvin (K), og dette armatur kan justeres mellem 3000K (varm hvid), 4000K (neutral hvid) og 6500K (kold hvid).
Hvidt LED armatur til moderne og industrielle miljøer
Det elegante hvide design gør dette armatur velegnet til værksteder, industriområder eller som en stilfuld tilføjelse til hjemmet. Armaturet er robust og holdbart, hvilket sikrer en lang levetid, samtidig med at det leverer et kraftigt og pålideligt lys. Nem installation gør det perfekt til både professionelle og private brugere.
Pakke med 10 stk. flade LED armaturer til professionelle arbejdsområder
Denne pakke indeholder 10 stk. 120cm flade LED armaturer, som kombinerer effektivitet og fleksibilitet. Med CCT-teknologi kan du vælge mellem 3000K, 4000K og 6500K lysfarver for at skabe den rette stemning. Den justerbare effekt på 25/30/40W sikrer energieffektiv drift, hvilket gør det ideelt til både værksteder og industriområder.
10-pak med tynde LED armaturer med justerbar farvetemperatur
De flade LED armaturer i denne pakke kommer med CCT, hvilket betyder at du selv at vælge hvilken farvetemperatur armaturet skal have, altså om lysfarven er varm, neutral eller kold hvid. Farvetemperaturen måles i Kelvin (K), og dette armatur kan justeres mellem 3000K (varm hvid), 4000K (neutral hvid) og 6500K (kold hvid).
Hvidt LED armatur til moderne og industrielle miljøer
Det elegante hvide design gør dette armatur velegnet til værksteder, industriområder eller som en stilfuld tilføjelse til hjemmet. Armaturet er robust og holdbart, hvilket sikrer en lang levetid, samtidig med at det leverer et kraftigt og pålideligt lys. Nem installation gør det perfekt til både professionelle og private brugere.
| Anvendelses(område): | Indendørs |
|---|---|
| Dæmpbar: | Nej |
| Estimeret levetid (timer): | 25.000 |
| Farve: | Hvid |
| Farvegengivelse(Ra/CRI): | Ra≥86 |
| Forbrug (Watt): | 25W, 30W, 40W |
| Indgangsspænding (Volt): | 230V |
| Lysfarve: | 3000K, 4000K, 6500K, CCT |
| Lyskilde type: | Indbygget LED |
| Lysspredning: | 140° |
| Lysstyrke (Lumen): | 2830lm, 3280lm, 4180lm |
| Materiale: | Plastik |
| Producent: | Ideus Sp. z .o.o., Niedzwiedziniec 10, 41-506 Chorzów, Poland |
| Spændingsfrekvens: | 50Hz |
| Tæthedsgrad (IP): | IP20 |
| Udskiftelig lyskilde: | Nej |
| Længde (mm) | 1200 |
| Bredde (mm) | 75 |
| Højde (mm) | 23 |