LED Driver 12V / Desktop Transformer | 0-12W | 1A
LED Driver 12V / Desktop Transformer | 0-12W | 1A
53 kr
På lager, leveringstid: 1-3 hverdage
12V LED driver/transformer - Belastning op til 12W - (POSC12100AWH-2555) - Dc plug - 2.5x5.5mm
Egner sig til f.eks 12V LED strip - perfekt med LED strip til vitrineskab, hylder, trappetrin og meget mere
"LED Driver 12V / Desktop Transformer | 0-12W | 1A"
Lille og kompakt 12W LED driver til mindre LED strips
Denne LED driver / transformer har en max belastning på 12W, hvilken ofte er nok til et par meter eller to LED bånd. Du finder vores udvalg af 12V LED strip lige her!
AC / DC transformer LED strip 230v til 12v fra stikkontakten
Med denne AC / DC LED driver, kan du hurtigt lave 230V om til 12V. En række LED strips skal forsynes med 12V, så her ville denne LED driver egne sig perfekt.
Lille og kompakt 12W LED driver til mindre LED strips
Denne LED driver / transformer har en max belastning på 12W, hvilken ofte er nok til et par meter eller to LED bånd. Du finder vores udvalg af 12V LED strip lige her!
AC / DC transformer LED strip 230v til 12v fra stikkontakten
Med denne AC / DC LED driver, kan du hurtigt lave 230V om til 12V. En række LED strips skal forsynes med 12V, så her ville denne LED driver egne sig perfekt.
| Kabellængde (cm): | 150 cm |
|---|---|
| Max. belastning (Watt): | 12W |
| Min. belastning (Watt): | 0W |
| Udgangsspænding (Volt): | 12V |
| Anvendelses(område): | Indendørs |
| Dæmpbar: | Nej |
| Farve: | Hvid |
| Indgangsspænding (Volt): | 110V, 230V |
| MAX Amp. : | 1A |
| Materiale: | Plastik |
| Producent: | MPL POWER ELEKTRO SP. Z O.O., 41-807 Zabrze, Handlowa 13, Poland |
| Spændingsfrekvens: | 50Hz, 60Hz |
| Stiktype(r): | DC 5.5 x 2.5 mm, Type C stik (EURO) |
| Tæthedsgrad (IP): | IP20 |
| Sekundær strøm | Input: 220-240V - Output: 12V |
| Længde (mm) | 56 |
| Bredde (mm) | 28 |
| Højde (mm) | 42 |
| EAN | 5712716054714 |